පාස්කු ප්‍රහාරය පිළිබද ජනපති කොමිසමෙන් 4 දෙනකුට නොතීසි

Sri Lankan security personnel stand guard at entrance to the luxury Shangri-La Hotel in Colombo on April 21, 2019 following an explosion. - At least 42 people were killed April 21 in a string of blasts at hotels and churches in Sri Lanka as worshippers attended Easter services, a police official told AFP. (Photo by ISHARA S. KODIKARA / AFP)

හිටපු ජනාධිපති මෛත්‍රීපාල සිරිසේන මහතාගේ පෞද්ගලික ලේකම්වරයාට සහ කොළඹ පදවියේ සහායක රදගුරුතුමන්ලා තිදෙනාට පාස්කු ප්‍රහාරය සම්බන්ධයෙන් සොයා බලන ජනපති කොමිසම හමුවේ අද (23) පස්වරු දෙකට පෙනී සිටින ලෙස නොතීසි නිකුත්කර තිබෙනවා.

ඒ පාස්කු ප්‍රහාරය පිළිබද මතභේදයට තුඩුදුන් මාධ්‍ය නිවේදනයක් නිකුත් කිරීම පිළිබද කරුණු දැක්වීම සදහායි.

8706

ආසාදිතයන්

4043

සුවය ලැබූ

4644

දැනට රෝගීන්

19

මරණ

බෙදා හරින්න :

Leave a Reply

Your email address will not be published.